Darağacı Sanat İlkyaz Sayısı Okurlarını Bekliyor

Sevgili Darağacı Sanat Ailesi

Bu yola çıktığımızda bir aile olabilmeyi, bir aileye hitap edebilmeyi çok istemiştik. İyi ki varsınız da bu isteğimize kavuşabildik.

Edebiyat kökenli sanat dergisi Darağacı Sanat başardı! Günden güne büyüyen yazarları ve desteğini hiçbir zaman esirgemeyen okurları sayesinde başardı. İlkyaz’ı ilk basılı sayısıyla karşıladı.

Türkiye’de edebiyat yapmak da onu yaymak da hiçbir zaman kolay olmadı. Bugün gelinen noktada yine edebiyatı yayımlamayı ve yaymayı güçleştiren durumlar olduğunu görüyoruz. Köklü edebiyat dergilerinin bir bir yayına ara verdiğini, Türk edebiyatının mutfağı denecek olan dergilerin, dergiciliğin sona erdiğinin tartışıldığını görüyoruz. Ve biz söyleyecek sözleri olan, susanlardan da çok konuşup kin kusanlardan olmayan biz, Darağacı Sanat, yayıncılığın ve basım maliyetlerinin can çekiştiği bu dönemde can alan ve cansız olan o ağaca verdiğimiz ve onda bulduğumuz can ile bizler için bile sürprizlerle dolu olan yeni bir yolculuğa çıktık. Darağacı Sanat’ı bastık. Basmasaydık deli olacaktık.

Böyle zor bir dönemde 74 sayfalık iddialı bir dosya ile karşınızdayız. Bu andan sonra sizden beklentimiz yine bizi desteklemeniz. Sizler elimizi tuttuğunuzda ayaklarımız yere daha sağlam basacak.

Dergimizi edinmenizi, kağıt kokusuyla buluşan kelimelerimizi okumanızı bekliyoruz.

Yalnız olmadığımızı biliyoruz.

Darağacı Sanat | İlkyaz Sayısı

Dipnot: Türkiye dışındaki okurlarımız sipariş için bizimle instagram veya mail yoluyla iletişime geçebilir.

daragaciedebiyat@gmail.com

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.