1.Yıl Memnuniyet Anketi

Darağacı Sanat’ın Sevgili Okuyucuları

11 Mart 2020 tarihinde, ülkemiz pandemiyle henüz tanışmışken birtakım şeyleri öngöremeyip uzun süre ertelediğimiz ve sonunda kurduğumuz hayallerin büyüsüne kapılarak son 1 yılımızın istisnasız her gününü vakfettiğimiz Darağacı Sanat’ı kurmuştuk. Pandeminin öngöremediğimiz yükselişi bizi uzun bir süre umutsuzluğa itse de ayağa kalkabilmeyi ve sizlere sesimizi duyurabilmeyi başardık. Darağacı Sanat, geride bıraktığımız 6 ayın her gününde yeni içeriklerini sizlerle buluşturdu. Bugün kuruluşumuzun 1.yılını kutlarken bize devam edebilmemiz ve ayakta kalabilmemiz için cesaret aşılayan siz değerli okurlarımıza teşekkürü bir borç biliyoruz. İyi ki varsınız!

1.yılımıza özel gerçekleştirmeyi planladığımız etkinliğimiz 14 Mart Pazar günü sizlerle olacak. Dergimizin ikinci adımı olarak nitelediğimiz bu etkinlikte sizlerden bir kez daha destek bekleyeceğiz.

Bu içeriğimiz bir memnuniyet anketi. Geride kalan 1 yılda sizde bıraktığımız etkileri gözlemlemek istiyoruz. Şimdiden katılımınız için çok teşekkür ederiz!

Vermiş olduğunuz yanıtlar için teşekkür ederiz. Öneri, talep ve yazarlık başvurusunda bulunmak için daragaciedebiyat@gmail.com adresimize mail atabilirsiniz. Hoşça kalın!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.